Taisyklės ir sąlygos


1. Bendra informacija

   1.1. Būtinoji sąlyga registruojantis į mokymus yra avansinis  mokėjimas arba visas mokėjimas.

   1.2. Išankstinio mokėjimo (avanso) suma yra 50 proc. nuo kurso kainos (išankstinio apmokėjimo būdai 2. ) arba susitarus kitaip.

   1.3.  Išankstinis apmokėjimas arba visas mokėjimas patvirtiną mokinio dalyvavimą mokymuose, taip garantuodama mokiniui vietą grupėje. Vietų skaičius grupėje yra griežtai ribojamas, avansas garantuoja mokymo centrui, kad grupė yra susirinkusi ir registracija yra sustabdoma.

   1.4. Avansas arba visas mokėjimas būtinai turi  būti padarytas vienos savaitės bėgyje nuo registracijos dienos.

   1.5. Jeigu Jūs sužinojote apie kursą  prieš 2-5 d. iki kurso pradžios ir norite prisijungti prie grupės, išankstinio apmokėjimo būdai yra derinami individualiai su UAB „PROFMEDCENTR“.

   1.6. Avanso pavedimas reiškia, kad Jūs susipažinote su išankstinio apmokėjimo sąlygomis, taisyklėmis ir su jomis sutinkate.

2.  Išankstinio apmokėjimo būdai 

   2.1. Pavedimą galite padaryti elektroninių būdų. Rekvizitus teirautis nurodytais kontaktais.

   2.2. Avansą arba visą mokėjiimą galite sumokėti grynais atvykus į UAB „PROFMEDCENTR“ darbo dienomis nuo 10:00 val. iki 17:00 val. 

   2.3. Po pavedimo, būtinai atsiųskite pavedimo kopija elektroniniu paštu. 

   2.4. Pavedimo kopija būtinai turėkite su savimi pirmą kurso dieną. 

   2.5. Likusią sumą už mokymus yra sumokama  pirmą kurso dieną. Apmokėti galima tik grynais. 

3.  Išankstinio mokėjimo grąžinimo sąlygos

   3.1. Išankstinis apmokėjimas arba visas mokėjimas pilnai grąžinamas per 20 darbo dienų arba mokymo dalyvei sutikus yra perkeliamas į kitus mokymus tik  tuo atveju, jei dėl organizatorių kaltės mokymai neįvyksta (mokymai gali būti atšaukti, dėl nesusirinkusios grupės). 

   3.2. Išankstinis apmokėjimas arba visas mokėjimas negrąžinamas ir neperkeliamas į kitą kursą, jeigu Jūs pranešėte arba nepranešėte apie savo nedalyvavimą. 

   3.3. Jeigu po išankstinio apmokėjimo arba viso mokėjimo Jūs neatsiuntėte pavedimo kopijos, neatsakote į skambučius ir laiškus net iki 5 d. iki kurso arba atsakėte likus 4 d. iki kurso pradžios vėlai vakare, išankstinis mokėjimas yra negrąžinamas ir busite išbraukti iš mokymų. Išankstinis mokėjimas bus įskaitomas kaip kompensacija už prarastą galimybę surasti į Jūsų vietą kitą mokinį. 

   3.4. Rekomenduojame meistrams iš užsienio bilietus pirkti likus mėnesiui prieš mokymus (prieš perkant būtinai susisiekti su organizatoriais). Organizatoriai neneša atsakomybės dėl nupirktų bilietų.

Pristatymas

Greitas prekių pristatymas per „DPD Lietuva“ kurjerių tarnybą arba į OMNIVA paštomatus – NEMOKAMAS nuo 60 Eur! Nemokamai prekes atsiimkite mūsų parduotuvėje Vilniuje (Šv. Stepono g. 33-121).

Garantija

Tiekiame tik originalią produkciją tiesiogiai iš gamintojų, todėl užtikriname puikią kokybę už itin prieinamą kainą!

Apmokėjimas

Už prekes galite atsiskaityti grynaisiais prekių atsiėmimo metu, mokėjimo kortele (www.paysera.lt) arba banko pavedimu.